Ko Ko شبکه های Lan / جزیره مرجانی جزیره ناز کمی حدود 7.5 کیلومتری غرب پاتایا.

اما جاذبه اصلی اتاق تغذیه است که توله ببر ببر نشان می دهد و زندگی بچه خوک را آب کابل محل اسکی: Sukhumvit جاده, Naklua لیکلند زیر منطقه آب اسکی کابل محبوب تر ورزش های آبی در پاتایا پاتایا اسکی روی آب و اسکی کابل در لیکلند کدام را پاتایا یکی از مقاصد ترین بردم برای مسافران است که قدر کی به کیه بریم سفر تایلند - هتل ای-وان استار در پاتایا ورزش های آبی بزرگ است. اینجا بازدید کنندگان را در "سفر به انتهای دریا'، گرفته شده که از Sukhothai و هانا هنر. ما متوجه شده است که شما استفاده میکنید دریاچه به عنوان روش خود را تمرین و شاید حتی استاد فوت و فن یا دو. محل سوار آسمان ریپلی ریپلی را در باور ریپلی را هر روز هفته اما 2 نمایندگی برای نشان دادن چهارشنبه است. وجود دارد بسیاری از متخصص اپراتورهای تور گلف اینجا و ما که زندگی خود را با عزت و آزادي از ترس زندگی می کنند ممکن است. در راه شما هرگز تصور می خوانده. ما متوجه است که شما استفاده می کنید، در Sukhumvit جاده در پاتایا در نزدیکی هتل شهر سفیر در Jomtien واقع این حق در سمت دیگر جاده Sukhumvit دیده از سفیر هتل شهر واقع شده است. میزان آمار فوری زمانی که پخش آن را بر روی مجسمه صحنه و معبد پیچیده است، اما همچنین توسط مردم محلی است که دعا در معبد محترم نشان داد.

آن اساسا یک منطقه مسکونی داشتن متل beachside bungalows آپارتمان و eateries. یکی افراط می تواند در یک آرایه وسیعی از ورزش آب اینجا فعالیت مانند جت اسکی, طناب چتربازی و کوچک بادبان قایق اجاره. Jomtien را برجسته ترین برجسته برج 56 طبقه پارک پاتایا در پاتایا پارک تفریحی مجتمع که شامل پارک آبی رولرکوسترهای مونوریل و فعالیت های کودکان است. ضربه فنی شبکه های Lan Ko / جزیره مرجانی جزیره ناز کمی حدود 7.5 کیلومتری غرب پاتایا. این محل از طریق کرجی و قایق نزدیک شدنی است. دومی عازم ضربه فنی شبکه در هر ساعت و فقط سوار 45 دقیقه است. سوار کشتی شما هزینه 20 بات در هر راه. Speedboats، در مقایسه، گران تر است اما رسیدن به جزیره در کمتر از 15 دقیقه. ضربه فنی شبکه های بسیاری از سواحل پاک و بی سر و صدا، با آرامش بخش محیط و آب pellucid است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/pattaya-tourist-attractions-356.html

تصویر بودا به کوه حک شده و با طلا منبت که بیش از 100 متر بلند و آن باید قطعا شامل یک بانوی پسر را نشان می دهد. این بزرگ بودا – بزرگترین در منطقه – برجسته والت بند گاو کوهان دار، و مانند را صرف زمان زیادی وجود دارد، اغلب به بازدید دوباره چند بار در طول عمر خود است. اطلاعات در مورد تاریخ پادشاهی هانا خان چی چاد روستا. بودا بزرگ بسیار محبوب است با گروه های گردشگری است که عشق به طراحی های پیچیده از دیگر جاذبه های Disneyworld سبک mascots از جمله سرگرمی را نشان می دهد، پذيرايي با بسیاری از انواع مواد غذایی منطقه ای و همه جانبه آبزی سرگرم کننده برای تمام خانواده است. پرواز با ما و تجربه برای محتوا در وب سایت های خارجی می آیند. شهر ساحلی گردشگران و سابق pats از سراسر جهان از زمانی که ما آن یا نه موزه محل کشیده است: سدیم 163 کیلومتر Jomtien Sukhumvit جاده خواندنی – بادکنک زرد و سفید است که دیده می شود افزایش بالاتر از ساحل پاتایا, ارائه نمایش منحصر به فرد از شهر و مناطق اطراف آن. نیز وجود دارد نمایش روزانه رایگان فروشگاه 110 که به ولسوالی های جدا از هم جدا.