4 خیس کردن طلا: طلا خیس است دبی S ترین معروف بازار.

شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. می خواهیم همه چیز را شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است. قطعا ارزش آن! هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. یارو بهشت ارائه انواع بسته های هیجان انگیز لوآو که برای شما بهتر است، هر طراحی شده برای نیازهای خاص شما رفع میکند. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6.

لحظه ای رسیدیم، ما برای زیبایی کل محل بودند. در واقع نگاه کرد آن بسیار بهتر در زندگی واقعی و بدون مقدار عکس واقعا می توانید انجام دهید عدالت را چگونه شگفت انگیز این مکان واقعا است. علاوه بر صندلی ایوان نیز وجود دارد باغ باز با مبل های با شکوه است که ارائه می دهد تجربه مانند پیک نیک. تمیز و بکر وضعیت ساحل خوش تعجب آور بود چرا که بسیاری از سواحل ما را به در پاتایا شده است کاملا آشغال بود. و از رستوران نشسته بر روی یک صخره، شما نظر خوبی از ساحل و فعالیت های بالا. منوی عاقلانه، theres قطعا چیزی برای هر کس ممکن است آن غذاهای غربی یا تایلندی است. شناسه می گویند قیمت عادلانه با توجه به محل هستند و شما باید صرف در بیش از THB400 در هر نفر برای لذت بردن از یک وعده غذایی انجام در اینجا. که می شود گفت ندارند انتظار بیش از حد بالا در طعم و مزه از آنجا که ما غذا احساس so-so شد. ارائه هر چند بزرگ بود. ما تا به حال آسمان پاستا (اسپاگتی فلفل خاطر & شور تخم مرغ با خشکیده گوش ماهی و ماهی قزل آلا با خاویار ماهی قزل آلا) @ THB295, تایلندی رودخانه Bisque میگو با داش کنیاک @ THB155 @ THB245 Croque Monsier (کبابی هم & پنیر ساندویچ با پنیر چدار و bechamel سوخته) و دو قهوه. اگر چه ما تنها برنامه ریزی شده به شعبه های سریع در اینجا، ما تصمیم گرفتیم که دیگر برای لذت بردن از مناظر فوق العاده اطراف چوب.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.vkeong.com/location/thailand/pattaya/sky-gallery-restaurant-pattaya/

این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6. ایان Battuta بازار: بازار Battuta ایان مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. کویر صفری دبی: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی.