3 سال, آن 7 بیشترین بازدید شهر در جنوب اروپا است.

بخشی از ساحل خود را با ماشین در حالی که بقیه در سمت چپ برای بقیه برای لذت بردن از علاقه مندان، مسابقه مورد علاقه است. هتل شامل سه گرم استخر: استخر سرپوشیده، استخر بچه ها و استخر در دریاچه. همچنین, فراموش نکنید که برای بازدید از ساحل راه آهن است که جذب کوهنوردان بی حد و حصر برای راک و جشنواره آتش. شیر پارک خارج از ژوهانسبورگ که شیرها در زیستگاه طبیعی خود را دیده می شود را نه از دست رفته. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی. استخرها با چراغ درخشان روکشی و دیواره های آن شامل ماساژ لنجر. 26. علاوه بر مترو، دلربا روستا یکی دیگر از جنبه های بزرگ هلند است. همچنین به بهشت surfer در نظر گرفته.

اکثر دوره ساخت آن مکانی تمام عیار برای فرار از آفتاب ظهر تحریک فوکت، مخفی یا سایهدار، است. زمان: 10 am--نیمه شب، روزانه تصویر H است برای پیاده روی در Khao Phra Thaeo ملی پارک Khao Phra Thaeo پارک ملی گذشته جنگل قدیمی رشد قابل توجهی در پوکت باقی مانده است. پارک دو ورودی است که در حدود 15 کیلومتر راه به غیر است. در ورودی یک تن سای آبشار است و در دیگر انفجار Pae آبشار است. افزایش کوتاه را از طریق جنگل به هر دو آبشار وجود دارد و در ورودی نزدیک انفجار Pae آبشار گیبون دهات پروژه (GRP) است. GRP برای بیش از 20 سال استفاده غیر قانونی گیبون جاذبه های گردشگری و حیوانات خانگی به پایان رسید و اعاده حیثیت گیبون بازگشت به زیستگاه طبیعی خود کار کرده است. زمان: 9 صبح تا 4.30 شب، که در آن روزانه: شمال شرقی هزینه پوکت: THB 200 (بزرگسالان) 100 THB (کودکان) وارد پارک ملی; آزاد شده GRP، اما کمک های مالی دارد بسیار بسیار قدردانی موجودی ماقبل تاریخ در دینو پارک مینی گلف است تصویر زیر برای Unfurl چتر در ساحل پوکت سواحل خوبی نیست و بسیاری برای انتخاب وجود دارد. سواحل بزرگ برای خانواده های ساحل سورین و نائینی یانگ ساحل هستند. به ساحل Surin جشن در خیابان غذا و slurp در حرکت های گرمسیری به خورشید بیش از دریای آندامان مجموعه سر; سر به ساحل یانگ نائینی به ساخت sandcastles در سایه زیر درختان Casuarina.

Http://www.weekendnotes.com/top-child-friendly-activities-attractions-places-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

همه گفته و انجام تعطیلات در مکزیک، کاملا ارزش در حالی که خود را می خواهد. قدیمیترین توریستی ضبط شده در نقطه در بالی saner بود. در نهایت، آن فقط باید کلیک کنید! کنیا برخی از بهترین مناطق به نقطه حیوانات مهم است. شراب سفید از سوریه و آشپزی متمایز از Prekmurje سرعت ساخت حضور ذکر شده در آشپزی جهانی هستند. در عمر خود، هیچ راه بهتری را به تصرف خود زیبایی از سیاره ما را از با سفر به نقاط دور و گسترده است. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری، کاستا مل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا. اسکی و cruising بخش جدایی ناپذیر گردشگری فنلاند با اسکی صحرانوردی بودن ورزش مهم است. منطقه ثروتمندترین در اروپا، این فصل شانس خود را برای بازدید از این شهر جهانی و پایتخت پرتغال برای پول کمی کمتر است. 3 سال، این شهر بیشترین بازدید 7 در جنوب اروپا. AC، شهر phenomenally محبوب ساحل در ساحل اقیانوس اطلس است نیز معروف است.