شناگران Encased در کابین شیشه ای است که به استخر غوطه ور است و شما در واقع می توانید تماشا تمساح شنا با چهره به چهره You―almost.

همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید. معرفی شده زیر 50 بسیاری، بسیاری از حقایق جالب که همچنان توجه ما را نگه دارید و مجذوب ما هستند. 50 حقایق فوق العاده ✤ لا وگاس شهر وگاس است بیش از 100 سال! به غیر از قسمت واقعا بزرگ برای خانواده بودن، در کل بچه ها به ویژه آن بیش از حد دوست دارم. خوانندگان و نمازگزاران خورشید گله اینجا, که اغلب به عنوان جهان جذاب ساحل گویند. دیگر جاذبه های گردشگری شامل هاریسون غار قابل دسترس توسط تراموا تسهیل باربادوس رزرو حیات وحش که در آن حیوانات را آزادانه پرسه زدن و آسیابهای بادی لویس مورگان یکی از آسیاب های بادی قند 2 سمت چپ در جهان. این شامل یوزپلنگ پلنگ شیر کرگدن سیاه بوفالو گورخر زرافه فیل، Hartebeest. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. هتل استخر سرپوشیده و در فضای باز و همچنین به عنوان جکوزی است. مجوز ازدواج را در دست خود را در کمتر از چند ساعت خواهد بود. ✤ طلاق در وگاس لا است تقوا ارزان بیش از حد، آن یکی از شهرهای با بالاترین نرخ طلاق را ساخت. ✤ وجود دارد بیش از 16 chapels عروسی در وگاس لا. ✤ به طور متوسط حدود 10،000 نفر ازدواج در لا وگاس هر ماه. مانند فیلم درایو متقلب سراسر ایالات متحده ✤ واقع درایو inss chapels عروسی در وگاس لا دارید شما باید نماد عشق 'راج محل' در آگرا شده.

تصویر توسط نیکولا Vollmer مورد استفاده تحت لیسانس خلاق عوام مجوز 2.0 رودخانه کروز از کشف گنجینه های پنهان خلیج Maphrao به لکه بینی پرنده بومی گونه و تغذیه دست میمون ها نوعی میمون دنیای قدیم، اکو cruises Rovers رودخانه موجود است همه ویلچر دوستانه است. با استفاده از قایق پایین تخت معروف به Pitta شما قادر خواهید بود به شنا در آب های اطراف پوکت و برخی از غذای سنتی فوق العاده در هیئت مدیره. با توجه به Rovers رودخانه تقریبا تمامی انواع تور امکان پذیر است. مردم با توانایی های مختلف زندگی می کنند، حرکت، بازی، کار، سفر و عشق! صندلی چرخدار قابل دسترس پوکت تایلند غواصی پیدا چند افراد معلول که رانش طبیعی آب فراهم می کند درد ضروری برای بیماری های خود را. اما در حال حاضر امکان رفتن غواصی در همان زمان با تشکر از سازمان های مختلف است که صرفا با معلولین و ویلچر کار کاربران. گربه خوانده است یک ساختمان چند منظوره و تجهیزات زیر آب است که می تواند جای غیر فعال غواصان به عنوان آنها اکتشاف مسحور زندگی دریایی زیر آب اطراف پوکت در بر داشت. طوری که برنامه های مناسب در محل منحصر به فرد می خواهد و نیاز دارد می توان شما را قبل از دست ارزیابی است. تصویر توسط holidaypointau مورد استفاده تحت مجوز عوام خلاق رونوشت 2.0 فیل فیل کوه پیمایی Thailands نماد ملی با برخی از 100000 در اواخر قرن 19 اهلی گفته است. این روزها جمعیت کاهش یافته است به 2000 تخمین زده شده با گونه حفاظت شده poaching هنوز مشکل عمده.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.curbfreewithcorylee.com/2016/11/28/wheelchair-accessible-phuket-thailand/

ساحل مندل لوپز ilea تعطیلات ارزان 20 درجه برای زوج ها به اشتراک شما سفر فانتزی در سال 2011 با توجه به آنچه، 51% مردم فقط برای اوقات فراغت سفر. ✤ لا وگاس پایتخت ازدواج جهان شناخته شده است. ✤ نه تنها لا وگاس تعداد ازدواج ندارد اما همچنین تنوع بسیار در آنها است. مجوز ازدواج ✤ هزینه های تنها $60 در وگاس لا. شناگران encased در کابین شیشه ای است که به استخر غوطه ور است و شما در واقع می توانید تماشا تمساح شنا با you―almost چهره به چهره است. رانندگی در جاده اصلی Hāna یک تجربه به خودی خود است. ونیز با بسیاری از گالری های هنری بیش از حد پر شده است. آروبا, کارائیب: آب و هوایی آفتابی, سواحل شنی سفید رنگ درخشان آروبا را یک نقطه تعطیلات زیبا. شما می توانید انتخاب برای سوار قایق بامبو را از طریق دریاچه و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی. در ماه های تابستان آن افزایش تعداد بازدید کنندگان است که اینجا می آیند برای لذت بردن از فعالیت های کنار ساحل مانند بادسواری و بادبادک باز گشت و گذار را می بیند. محل آب و هوا است که تقریبا کامل است و سواحل شگفت اور تنها آن را بهتر. AC، شهر phenomenally محبوب ساحل در ساحل اقیانوس اطلس است نیز معروف است.