تنها 10% * از مسافران می گوید که ساقی و دربان خدمات است ضروری به لذت بردن از خود سفر تجربه در 2017.

تخفیف هواپیمایی در آسیا برای لیست به روز را مشاهده کنید. بررسی اجمالی: مردم محلی می گویند، شما واقعا به چیانگ رفته پناهگاه... در حالی که در سواحل جزیره محبوب آن ممکن است سخت به چیزی ارزان تر از 300-400 من کاری حتی در فصل کم پیدا شهرستانهای استان علاقه داشتن هتل ها و یا اقامتگاههای تفریحی، ندارد. تای ایرویز عضو اتحاد ستاره است; همه پروازهای داخلی به جز برخی از هزینه های تبلیغاتی را حداقل 500 مایل اتحاد ستاره، که تا حدی ممکن است تفاوت قيمت را جبران کند. یکی دیگر از مشکل با کارت های اعتباری اینجا در آوریل 2014 است که هیچ کس به نظر می رسد به استفاده از گزینه PIN - همیشه امضای شما است. بعد از غروب آفتاب، processions candlelit را Wian تیان در اکثر معابد در سراسر کشور محل. Mondop--باز، مربع با چهار قوس و سقف هرمی. مردم نیز مخدر می خورانند و در اتوبوس های شبانه دزدیدند. فیل آسیایی گونه اصلی موجود در اردوگاه فیل های تایلند بومی بودن و در بر داشت در طبیعت وجود دارد. نوزاد فیل است که سپس در گله های مصنوعی به خاطر ظاهر لطفا گردشگران قرار می گیرند.

دوستدار محیط زیست باقی می ماند دیگر حفظ معدود اما توقع های بسیاری دارد. به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند معافیت مالیاتی برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع). 6. ساده لذت مسافران در 2017 خواهد شد به آرزوهای خود را به جای خواص مواد الهام گرفته شود. اگر واقعیت 58% * طرح مسافران به prioritise صرف در حالی که آنها را در تعطیلات در 2017 در تجربه و نه از خواص مواد. مسافران هستند نیز تبدیل شدن به کمتر علاقه مند به فانتزی embellishments و بیشتر علاقه مند در لحظات کوچک و ساده لذت سفر. تنها 10% * از مسافران گفت که ساقی و دربان خدمات ضروری برای لذت بردن از تجارب سفر خود را در 2017 است. علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017. 7-انسان لمسی به عنوان یانگ به تکنولوژی یانگ، برقراری ارتباط با کارکنان شگفت انگیز و جعل روابط واقعی تعطیلات مشخصه به طور فزاینده مهم سفر در 2017 خواهد بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Go.head و پارک وسیله نقلیه خود را در وجود و خارج با مدارک گذرنامه ثبت نام خودرو و بیمه اتومبیل خود را. پایه 5 در مهاجرت و Borderpass خطوط روشن مهاجرت. تایلندی ابریشم از پیله کرم ابریشم ساخته شده است. مجمع الجزایر نیز شامل 2 پارک های ملی دریایی، مو شرکت پارک ملی و آنگ قیش ملی دریایی پارک Krabi استان است برخی از نقاط زیبا، از جمله زبان ره لی و سواحل طولانی طلایی شرکت لانا. مختلف مالیات و surcharges اغلب سنگین است که همواره به قیمت های "تبلیغی" اضافه شده است. شما تا حد زیادی به دیدنی، دنده ماهیگیری همه جا knickers و تی شرت "همان" و یا غربی واردات در بانکوک مراکز محدود می شود برای قیمت همان خانه پشت یا بیشتر. کلمه "در" วัด به معنای مدرسه و معبد تنها جایی که در آن آموزش و پرورش رسمی صورت گرفت برای قرن ها شده است. و اگر شما اصرار بله، مک دونالد معمول آسیا کلبه پیتزا، koalas و غیره شما می توانید. زبان سانسکریت را کسانی که حضور در مدارس مذهبی بودایی آموخت و بسیاری از روحانیون نیز به عنوان دیگر بودایی خیلی مراعات فرمان تابعی از زبان سانسکریت داشته باشد. انواع مختلف از چوب استفاده می شود. نارگیل و صندل و چوب ساج.