با توجه به Rovers رودخانه تقریبا تمامی انواع تور امکان پذیر است.

علاقه مندان به پرنده نگری بیش از خوشحال با این تعطیلات کنیا را به یکی از بهترین نقطه پرنده نگری در دنیا اتفاق می افتد خواهد بود. طراحی استخر دوست قدم گذاشته و یا هرم وارونه. اما اگر این نکات نیستند ticked، شما نیز ممکن است تیک کردن کل سفر. 30 بیشترین دیدنی و عجیب و غریب استخرها سراسر جهان هاواسو می افتد، واقع در سرزمین اقوام Havasupai، گراند کانیون، آریزونا، ایالات متحده آمریکا, فرم برخی از ترین دیدنی و طبیعی استخر در جهان. همچنین برخی از جشنواره های موسیقی عامه پسند در این دوره وجود دارد. تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است. ✤ تا حال حاضر، پایین شهر منطقه 16 مکان های بازی غیر محدود است. توچال علی لا Uluwatu لا علی Uluwati رفت و آمد مکرر در بالی بالی اندونزی متخصص در استخر ویلا با مناظر سبز احاطه شده است. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. دو هفته بیش از اندازه کافی برای یک تجربه خوب داشته است. جزیره mesmerises هر گردشگر و پس زمینه منظره شبیه هیچ دیگر تعطیلات نقطه شما همیشه باید شاهد است.

کاتا کوچکترین Phukets سواحل اصلی اما مناسب برای شنا کردن. تصویر توسط نیکولا Vollmer مورد استفاده تحت لیسانس خلاق عوام مجوز 2.0 رودخانه کروز از کشف گنجینه های پنهان خلیج Maphrao به لکه بینی پرنده بومی گونه و تغذیه دست میمون ها نوعی میمون دنیای قدیم، اکو cruises Rovers رودخانه موجود است همه ویلچر دوستانه است. با استفاده از قایق پایین تخت معروف به Pitta شما قادر خواهید بود به شنا در آب های اطراف پوکت و برخی از غذای سنتی فوق العاده در هیئت مدیره. با توجه به Rovers رودخانه تقریبا تمامی انواع تور امکان پذیر است. مردم با توانایی های مختلف زندگی می کنند، حرکت، بازی، کار، سفر و عشق! صندلی چرخدار قابل دسترس پوکت تایلند غواصی پیدا چند افراد معلول که رانش طبیعی آب فراهم می کند درد ضروری برای بیماری های خود را. اما در حال حاضر امکان رفتن غواصی در همان زمان با تشکر از سازمان های مختلف است که صرفا با معلولین و ویلچر کار کاربران. گربه خوانده است یک ساختمان چند منظوره و تجهیزات زیر آب است که می تواند جای غیر فعال غواصان به عنوان آنها اکتشاف مسحور زندگی دریایی زیر آب اطراف پوکت در بر داشت. طوری که برنامه های مناسب در محل منحصر به فرد می خواهد و نیاز دارد می توان شما را قبل از دست ارزیابی است. تصویر توسط holidaypointau مورد استفاده تحت مجوز عوام خلاق رونوشت 2.0 فیل فیل کوه پیمایی Thailands نماد ملی با برخی از 100000 در اواخر قرن 19 اهلی گفته است. این روزها جمعیت کاهش یافته است به 2000 تخمین زده شده با گونه حفاظت شده poaching هنوز مشکل عمده. اما در سافاری سیام تنها دولت تایلند خبره اردوگاه فیل در پوکت, در حالی که همچنین حفاظت از آنها در آینده نزدیک و شخصی با این حیوانات با شکوه می توانید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.curbfreewithcorylee.com/2016/11/28/wheelchair-accessible-phuket-thailand/

با وجود اینکه در زیر سطح دریا، هلند زیبایی که شما فکر می کنم تعطیلات خود را گسترش و صرف چند روز وجود دارد طراحی شده است. ساحل Reñaca مل ویدا دریا ساحل Reñaca شیلی که در منطقه کشتی شیلی واقع شده است جذب بسیاری از خوانندگان همراه با برانگیخت ساحل منظم هر فصل. بارهای از جاذبه های که شما می توانید ببینید، وجود دارد بنابراین اجازه می دهد شما را به لذت بردن از وقت خود را با خانواده خود را. که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس وگاس لا آلاسکا است برخی از نقاط تعطیلات محبوب دیگر در آمریکا. در ماه های تابستان آن افزایش تعداد بازدید کنندگان است که اینجا می آیند برای لذت بردن از فعالیت های کنار ساحل مانند بادسواری و بادبادک باز گشت و گذار را می بیند. شبح وار تجربه، در واقع. آشپزی فرهنگ پلینزی و برخی از پس زمینه با شکوه این کروز را واقعا متفاوت. شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند. علاوه بر خط ساحلی، کمی وجود دارد جالب موزه است که, اما 2 که بهترین هستند Ga وضعیت موزه و موزه هوانوردی نیروی دریایی می تواند بازدید.