در طول تور جزیره Phi معروف جهان مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده مراجعه کنید.

لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن... شمع یارو "مرداب" – توقف مورد علاقه ما در تور فی خواهد بود! نمایش 70 دقیقه خود را شامل بند، توهمات فشفشه مانع، اجرای برنامه های هوایی و غیره، به تصویر کشیدن صحنه های از تایلندی اسطوره شناسی و تاریخ باستان جنگ و antics خدایان و افسانه. چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کخ شیر خیره کننده پاراگراف خلیج لنگ در راه آهن شبه جزیره، قطعه اخریک اهنگ جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang سدیم خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •Similan "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده Na Phang خلیج تایلند. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? تور کرجی که بیایید شما بیشتر و در هر توقف شوم. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.

برای ایجاد چنین لحظات جادویی مسافران را به ماندن با مردم محلی در مقصد خود را انتخاب نمایید. این مفهوم تجربه خانه دور از خانه آغاز شده بود ابتدا توسط Airbnb و شرکت رشد نمایی از زمان دیده می شود. تا سال 2016، Airbnb حضور در 190 + کشور جهان است و 30 میلیارد دلار ارزش دارد. Airbnb چگونه است؟ وب سایت رابط حداقلی برای حفظ اطلاعات در نوک انگشتان بازدید کنندگان ارائه می دهد. تبدیل شدن به یک عضو و فهرست اموال در Airbnb کاملا رایگان است. منبع اصلی درآمد برای Airbnb هزینه معامله 6 تا 12 درصد است که آن را بر موفقیت آمیز رزرو ملک توسط مسافر به اتهام است. 3% هزینه های اضافی شارژ است اگر مقدار را از طریق کارت اعتباری پرداخت می شود. آنلاین سفر سایت رزرو آنلاین سفر وب سایت رزرو در حال حاضر موقعیت برنده برای هر دو، شرکت های سفر و وابسته. در حالی که وبلاگ نویسان و آژنس های مسافرتی را سود های اضافی را با تبدیل شدن به بخشی از سفر شبکه های بازاریابی کسب و کار سفر می توانید سود بیشتر درآمد.

Http://www.iamwire.com/2016/12/online-travel-534-billion-industry-5-business-models-rule/145424 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. در طول تور جزیره Phi شما به جهان معروف مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده. غار morakot است در میان معروف در Coch Moog را بفروشد. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. جزایر پنج – ضربه فنی Haag – لاگون حفاظت نفس گرفتن مشاهده شکل. شما می خواهم به کتاب خط? ما در اینجا برای غواصی فی متوقف.