قایق درجه اول می خواهد برای Cruises روز استفاده به جزایر در نزدیکی با روز Cruises از Thb45، 000 شامل نوشیدنی های غیر الکلی و تنقلات برای مردم تا 20.

تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس، تروی، Pergamon، خانه مریم، Pamukkale, جاذبه, Trabzon، کنیا، Didyma و کلیسا از انطاکیه خواهد بود. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. شما نیز هنوز به دست برخی از خرید های بزرگ در بازار سبز میدان بازار بر روی می خواهید. قابل توجه آنهایی که چند Negombo Kosgoda Tangalle Wadduwa سر ساندرا Unawatuna خلیج Arugam و ماریسا است. شناخته شده به عنوان جهان خود فریزر می وضوح بازی با پنگوئن gawking در مهر و موم و لکه بینی خرس قطبی را در تابستان در قطب جنوب تصور ممکن است. کاوش در بانکوک در کوتاه مدت تقریبا غیر ممکن است چون کل شهر پر از لکه های زیبا گردشگران است. اگر شما را به ماندن در این محل در حالی که برنامه ریزی شده، سپس فراموش غذای دریایی تایلندی اسپانیایی و Mauritian منشاء لذت ببرید. مباهات بزرگ منابع طبیعی و جنگل های زیبا جمله Sundarbans، بنگلادش هرج و مرج و ناپایدار نسبتا مکرر اعتصابات سراسری و بسته فراز زندگی.

X2 بر اساس در تفرجگاه ساحلی اقیانوس قایق بادبانی باشگاه قایق رانی کروز لوکس در روز و شب در هیئت مدیره با سبک 53 فوت خود به بانک های بزرگ، لوکس رزمناو موتور شيراز ارائه می کنند. قایق به تازگی توسط این شرکت بازسازی شد و وعده های موبایل کلاسیک واقعی تجربه، با تمام وسایل رفاهی مدرن از قایق های جدید. مطبوع کابین برای مردم تا 20، مناطق در فضای باز بزرگ مخفی در flybridge و راحتی مدرن تکنولوژی را فراهم یک تجربه به یاد ماندنی قایق رانی. به گفته آقای آنتونی مک دونالد، مدیر عامل و موسس X2 گروه سبک زندگی ما شاهد نیاز به کیفیت لوکس موبایل تجربه در خلیج فارس است که مقرون به صرفه و واقعی است. وی افزود: قایق است که به طور خاص به رفع میکند به راحتی ثبات و با تعداد زیادی از پوشش خورشید دوباره طراحی شده است، بسیاری از جزایر فوق العاده و خلیج در فاصله کوتاه از پاتایا تقریبا ناشناخته به Thais بسیاری وجود دارد. این اجازه می دهد تا همه مهمانان تجربه لوکس واقعی از قایقرانی. قایق درجه اول برای cruises روز به جزایر در نزدیکی استفاده خواهد شد، از THB45، 000 شامل نوشیدنی های غیر الکلی و تنقلات برای مردم تا 20 با روز cruises. تمام روز و شب cruises به کوه Samet و کوه Kood نیز برای گروه 6 نفر ارائه می گردد. ما واقعا هیجان زده است که X2 نام تجاری در حال حاضر تبدیل شدن به عنوان یک شیوه زندگی لوکس سفر نام تجاری شناخته شده و نه تنها معروف برای طراحی هتل ها و استراحتگاه گفت آقای آنتونی مک دونالد.

Http://www.eturbonews.com/75628/international-lifestyle-brand-expands-its-water-transportation-r شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به عنوان مثال، در همان گوشه فریبکار مغرور است که آخرین فیلم آمریکایی است پیدا کنید و در آن محل فروشگاه پیدا کنید فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی. مشاهده آب های آبی لاجوردی گله از parakeets، شن و ماسه سفید و سنگ دیدنی هستند. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. مکان های توالی حروف الفبا هستند و نه به هر ترتیب اولویت. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. یک کلمه از مشاوره خواهد بود بازديد آگرا در زمستان نوامبر / دسامبر / ژانویه ماه بهترین بودن. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری، کاستا مل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. در جبهه فرهنگی اسپانیا همراه با ایتالیا, رسمی ترین میراث جهانی, 42 می شود دقیق است.