چند جاذبه های بسیار نزدیک به آب میکشی.

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.

اما برای کسانی که به دنبال به قسمت جنوبی است که هنوز به دیگر مسافران بین المللی تاخت و تاز کردن است، در نظر گرفتن Trang استان نه چندان دور از Krabi. Trang است خط ساحلی گسترده است که حدود 123 مایل در امتداد دریای آندامان. با وجود آن جغرافیا که شبیه به Krabi و Phang آنگا با جزایر شاعرانه شیرین سواحل و کوه های سنگ آهک قوی استان ندرت بازدید گردشگران باقی مانده است. Trang سرزمین اصلی سواحل و جزایر دور از ساحل 46 رشته است. یکی از جاذبه های دیدنی و جذاب ترین در Trang غار زمرد پنهان تالاب در اعماق غار داخل کوه جزیره کوچک حک شده است. هنگامی که جزر و مد به اندازه کافی کم، ورود به منطقه نشان داد. مسافران به تونل تنگ و چاله برای حدود 250 فوت، تنها با یک چراغ قوه کوچک از راهنمای روشن شنا. از تاریکی، شناگران ظهور بر روی ساحل منزوی حمايت تحمیل صخره های پوشیده از انگور. زمانی که خورشید می درخشد، زمرد رنگ آب را بر روی دیوار تونل، الهام بخش برای خود نام گزاف گویی.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده.