بهترین تاکسی گروه، بنابراین برخی از دوستان جدید را در حالی که Lounging در ساحل و تفرج آن را با هم است.

سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 بازار طلا: بازار طلا در دبی ها معروف ترین بازار است. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. لوآو یارو بهشت در زیبا Ko Olina توچال برگزار می شود و مارینا منطقه ای که فقط چند سال پیش بود یک منطقه بی ثمر پورت های صنعتی و تجاری در نزدیکی پایگاه نظامی فعال. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. من قبلا luaus دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. Seawings دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان العرب برج دبی، دبی کریک و بیشتر. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. ابن بازار Battuta: ابن Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر ابن Battuta است.

هر چند در سال های اخیر دولت ساخته شده است تلاش برای تبدیل پاتایا به مقصد دوستدار خانواده پس از سیل توسعه در 1970s، شهرستان به عنوان پناهگاه برای گردشگری جنسی معروف شد. با این حال، پاتایا باقی مانده است بیشتر از یک فرد بزرگسال مقصد. اگر در حال سفر با خانواده و یا محل subdued بیشتر به دنبال اتمام Jomtien ساحل. منطقه توریستی هنوز اما ساکت تر از مرکز شلوغ شهر است. گردش خود را در صبح به استفاده از بازار ماهی و یا در شب بازار شب برنامه. شما پیدا کردن رستوران های خوب و متعدد در منطقه و طعم زندگی محلی دور از توریست شدن جمعیت در قلب از پاتایا. بهترین تاکسی گروه، بنابراین برخی از دوستان جدید را در حالی که lounging در ساحل و تفرج آن را با هم است. جایی که برای اقامت در پاتایا برای اکثر مسافران بازدید پاتایا برای مکانهای تفریحی پر جنب و جوش در سواحل خورشید خیس و قدم زدن در خیابان گشت و گذار. اگر شما به دنبال آرامش ساحلی دور از وزوز نوار مرکز شهر شلوغ اما با دسترسی آسان به آن، پاتایا هیل بهترین مکان برای ماندن و خانه را به بسیاری از هتل upmarket. خانواده ها معمولا Jomtien ساحل را ترجیح می دهند. در اینجا برخی از هتل ها بسیار تاریخ در این مناطق: هتل لوکس: ظاهر وزوز جهان دور از شهر هنوز تنها 12 دقیقه رانندگی به قدم زدن در خیابان، رویال بال سوئیت & اسپا هتل تمام سوئیت کشند، بیش از زائران، سرسبز با نمایش زیبا از دریا و ساحل است.

Http://www.planetware.com/tourist-attractions-/pattaya-tha-ch-chp.htm شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. شما می کنید همه چیز شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. که برای تلفن های موبایل، به عنوان عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این لوآو بزرگتر در اوآهو شنیدن است. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6. بهشت یارو ارائه انواع بسته های هیجان انگیز لوآو که برای شما بهتر است، هر طراحی شده برای نیازهای خاص شما رفع میکند. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است.