کشف زیبا شمال تایلند سواحل تایلند ساحل شرقی مه - اکتبر مشاهده تایلند از سطح زمین در این تعجب Three-wheeler.

فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از با عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! به تازگی، تاکید بر داشتن سرگرم کننده قرار داده شده است و مردم آغشته به آب شدن می دید مشترک - از سطل های، های آب تپانچه. معمولا با سهام علف لیمو آماده برگ کافر آهک و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. سفر با متهور کمی متفاوت است. سفر به بازار شب افشاگری واقعی است. با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است.

برنامه سفر خود را با زمان بدون ساختار به تعادل ایده آل، معادل دو روز برای شما هر هفته دور بنابراین شما می توانید استراحت در ساحل سرگردان از طریق بازارهای محلی و یا مردم دیده بان در کافه ها. خانه بیش از یک هتل را انتخاب کنید: اگر شما چسبیده به یک مقصد مک کلور توصیه می شود اجاره خانه. او گفت: ریتم زندگی محلی است که به هتل نمی خواهد شما را دریافت می کنید. او به تازگی کمک کرد مشتریان اجاره خانه را برای دو هفته در منطقه Dordogne از فرانسه، به عنوان مثال، و اگر چه خانواده در موارد متعدد به فرانسه شده بود، او که زندگی در خانه آنها چشم انداز بسیار بیشتری انجام کشور داد گفتند. اصلا OVERPACK: اگر شما بازدید از چندین مقصد توشه خود را به یک کیسه با محدود چرخ، ایده آل بار همراه مسافر و یک کوله پشتی. مرور در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار، بسته بندی و نامید و پیگیری از وسایل خود را به خصوص در سفر طولانی تر خیلی بیشتر قابل کنترل با توشه کمتر است. در گیر شدن در خدمات اجتماعی داوطلبانه در نظر: فرصتی برای ارتباط با مقصد در یک راه منحصر به فرد است اما کل گریز خود را به کار داوطلبانه اختصاص ندارد. مک کلور، به عنوان مثال، اخیرا سه هفته تعطیلات در اکوادور برای خانواده است که داوطلبانه در کودکان خانه نزدیک کوئیتو پس از مراجعه به گالاپاگوس برنامه ریزی شده. آنها تدریس انگلیسی به کودکان و نوجوانان در خانه، خیس کردن حیات وحش در گالاپاگوس و کشور از طریق دو لنز مختلف را دیدم، او گفت.

Http://www.seattletimes.com/life/travel/how-to-plan-an-extended-vacation/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_life شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک. در عین حال در طول این زمان رفت و آمد می تواند ارائه تصویر متفاوت از تایلند و به طور کلی کمتر شلوغ است زمان از سال است. تایلند شمال، شرق و غرب را از نوامبر تا فوریه است هنگامی که هوا سرد و خشک کن شده است.