کشور است همچنین پر از قمار، سالن های انجمن/مسابقه، متقلب، رویدادهای موسیقی، کودکان فعالیت، بارها و رستوران ها.

شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. کشور نیز پر از قمار بازی/سالن های متقلب, رویدادهای موسیقی, کودکان فعالیتها، بارها و رستوران ها مسابقه می باشد. اگر شما 'حیوانات-عاشق' و می خواهید به صرف وقت خود رعایت شگفتی طبیعت، سپس کنیا یکی از بهترین نقاط تعطیلات در جهان برای شما می تواند. بنابراین همه چیز را که شما می توانید دریافت و تجربه در این کشور است. عجیب و غریب ترین مکان در جهان لزوما ترین گران، هستند که ما را از لیست بالا می توانید ببینید. آوریل ماه برای بازدید از باغ گل لاله در Keukenhof است. ونیز با بسیاری از گالری های هنری بیش از حد پر شده است. مکان های قابل توجه دیگر برای بازدید از برخی از اهرام شگفت انگیز Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash است. ونیز به عنوان 'زیباترین شهر انسان' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا' توصیف شده است.

در مصاحبه اخیر برای آژانس های روسی TASS Kobkarn خانم که وزارت گردشگری و ورزش (بانی) رشد 31 درصدی سال در سال در واردان گفت. آنتون Makhrov یکشنبه 27 سال 2016 نوامبر 11:00 صبح برای پیش بینی، هست به هر دلیلی به این باور که پایان سال جریان گردشگری از روسیه 1.15 میلیون بازدید کننده برسد. سال به سال رشد انتظار می رود به بیش از 31%، وزیر Kobkarn TASS گفت. اوایل سال جاری سازمان گردشگری تایلند (TAT) حدود یک میلیون مهاجران روسی به پادشاهی در سال 2016 تا 13 درصد از سال گذشته پیش بینی. مهاجران از بسیاری از کشورهای دیگر نیز از رشد نمایش هستند اما در بازار روسیه می شود مهم ترین معلوم شد. ما آن را درک. روس ها نه تنها قرار، آنها کشف مقاصد جدید خود را, او افزود. صحبت کردن در مورد روند جدید در بازار روسيه، Kobkarn کارشناسی ارشد تغییر مداوم در اولویت های جغرافیایی اشاره کرد. به گفته خانم Kobkarn بردار بهره از پاتایا نسبت به استان های جنوبی با پوکت یکی از مقاصد تقاضای بالا معطوف شده است. روس ها در سواحل عشق.

Http://www.thephuketnews.com/russians-on-the-rise-1-15mn-tourists-from-russia-forecast-for-2016-up-31-60014.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اگر شما هوشیار هستید، شما آن را امتحان باید. مکان های قابل توجه دیگر برای برخی از اهرام شگفت انگیز شده است Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash. خلیج میمون است آنچه در آن is―an جزیره پر از میمون ها. برای برخی از خاطرات واقعا هیجان انگیز می بینید. 20 صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی بیشتر عجیب و غریب و بسیار لذت بخش نقاط جهان به کشور شده است. پاریس برای مد، عاشقانه، هنر و سرگرمی شناخته شده است. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس وگاس لا آلاسکا است برخی از نقاط تعطیلات محبوب دیگر در آمریکا. و اگر شما در تعطیلات بروید و تجربه هم خوب یا اگر شما هر گونه پیشنهادات دیگر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در اینجا در بخش نظرات شما میتوانید. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی طبیعت و می خواهید بدانید در مورد فرهنگ غنی و میراث هنگ کنگ شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید.