موزه سفر منحصر به فرد ارائه می دهد به زندگی صحرا، خانه های سنتی عرب، مساجد، و ماهیگیری ماهیگیری، غواصی مروارید.

دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. می خواهیم همه چیز را شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. 5. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است.

دومی عازم ضربه فنی شبکه در هر ساعت و فقط سوار 45 دقیقه است. سوار کشتی شما هزینه 20 بات در هر راه. Speedboats، در مقایسه، گران تر است اما رسیدن به جزیره در کمتر از 15 دقیقه. ضربه فنی شبکه های بسیاری از سواحل پاک و بی سر و صدا، با آرامش بخش محیط و آب pellucid است. جزیره گروه درست کردن ساحل پاتایا، چند گروه کوچک جزیره نفیس چاقو ضربه فنی و ضربه فنی Krok. همچنین به عنوان جزایر نزدیک مراجعه کننده، این است که در نزدیکی سواحل شمالی پاتایا مجاور ضربه فنی شبکه و جزایر دور است که شامل ضربه فنی رین مرد ضربه فنی Wichai ضربه فنی چانگ هوآ و ضربه فنی Badan واقع شده. جزایر دور قرار دارد دور از ساحل پاتایا در غرب هستند و مقصد ایده آل غواصی در داخل و اطراف منطقه پاتایا. جاذبه های دیگر در پاتایا پاتایا خوابگاه ارائه می دهد بسیاری از گزینه های برای گردشگری به غیر از آنهایی که در بالا ذکر شد. مثلا اگر شما یک گلف باز مشتاق و سپس Pattayas برای شما.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/pattaya-tourist-attractions-356.html

لوآو اتوبوس بلند کردن در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در Waikiki. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. شما آمد در سراسر مزرعه شتر و مفاصل کباب خوشمزه که در آن شما را نیز می تواند را در شیشه معروف عربی آب لوله، با طعم های متنوع مانند هلو، توت فرنگی و بیشتر. 7-قطعا ارزش آن! شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. لوآو یارو بهشت تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است.