فهرست نقاط تعطیلات بالا در جهان که در آن شما می توانید لذت بردن از هر لحظه با خانواده شما اینجا است.

زمستان بهترین فصل برای بازدید کرالا است. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. این سفرها سرگرم کننده و آرامش بخش، و ارائه شده توسط چندین اپراتور تور در فی دان. کرالا, جنوب کشور هند برای سواحل شنی زیبا و افتاده که توسط نجوا گیاه اندود شده است شناخته شده است. اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. خدمه فیلم ساحل بسیاری از فلک کشید برای مکانیکی داشتن توپوگرافی مایا خلیج با توجه به نیازهای خود را تغییر یافته و حتی تا به حال برای مقابله با اقدام قانونی. والت شبه معبد بودا زمرد کشور شناخته شده برای آن مهمان نوازی گرم دریایی زندگی شب تب، خرید، معابد بودایی به چراغ سرخ ولسوالی، ماساژ pallors و فعالیت های ورزشی پرماجرا می دانستند. نگاهی به قله' تراموا و لذت بردن از نمایش خیره کننده شهر. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت و تنوع فرهنگ و سنت لذت ببرید.

نگاه من به تور فی فی ح کوه و کوه Lanta. مسافران علاقه مند در این موضوع نیز مشاهده شده... قیمت 8 پاسخ ها به این موضوع 1 8 1 8 پاسخ ها نشان می دهد. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره 27 یدلایمخیرات 2016 5:36 AM ارسال شده در انجمن شهر Krabi است که در مرکز استان و در رودخانه با هیچ سواحل واقع شده است. مقصد ساحلی هستند ننگ کوه Lanta, و غیره و یا مانند دیگر مقصد جزیره فی فی کوه بیش از تپه. به منظور انجام غواصی شما را به كسي گواهی و یا انجام certifaction دوره است که به طور معمول 4 روز به طول می انجامد. بهترین زمان از دسامبر تا آوریل است. اقامتگاههای تفریحی را در هتل ها معمولا تورهای ارائه نمی دهد اما فروش تورهای ارائه شده توسط اپراتور تور. متعدد تور میز کنار جاده در مقصد توریستی وجود دارد. یک مقصد ذکر شده در این پست 2. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 7:56 بعد از ظهر با تشکر برای پاسخ.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k9642519-Snorkeling_Scuba_and_Island_Tours-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. در اینجا این است که فهرست نقاط تعطیلات بالا در جهان که در آن شما می توانید هر لحظه با خانواده تان لذت ببرید. تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. شما می توانید لذت ببرید خوب اسکراب صورت, موم, یا ماساژ در هر یک از بسیاری از چشمه های معدنی و استراحتگاه بهار/بهداشت و درمان. جاذبه های دیگر در کرالا عبارتند از: مسابقه قایق آیورودا ماساژ، معابد، tamed فیل، یوگا، رقص سنتی، جواهر، لباس، ادویه جات، mouthwatering دسر و غذا تند. مالدیو - تجربه بهشت اگر شما می خواهید به ماندن فشار شلوغی شهرها، سپس شما ممکن است تعطیلات هاوایی و یا آریزونا را انتخاب کنید. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است.