در شرق استان از تایلند هم مرز با کامبوج، جوامع مختلف قومی خمر، وجود دارد محلی معروف به تورین خمر که صحبت می کنند گویش های مختلف از خمر.

شمال رئیس قسمت برای کوه پیمایی و سفر ماجراجویی با گروه های گوناگون اقلیت های قومی و کوه های جنگلی است. مدارس در چیانگ مای برای مطالعه تایلندی تایلندی موثر در نزدیکی پینگ رودخانه 15 گروه کوچک و 1 به 1 خط و در چیانگ مای، ویزا اد وب سایت ها و رشته کوه های آلپ برای مطالعه زبان تایلندی تایلندی. اسناد Dom مرجع 16 درس های تعاملی واژه نامه و انجمن ها برای یادگیری وب سایت تایلندی تایلندی اسکریپت 17 یادگیری خواندن و نوشتن و تلفظ اسکریپت تایلندی اندیشه لایلاندی آن که مهاجرت تایلند برای کنترل سوء استفاده مکرر ویزای تایلند آموزشی است که در یک زمان می تواند برای پنج سال ارائه شده متقاضی به دست آمده تصمیم گرفته است باید توجه داشت در استقرار آموزشی مورد تایید ثبت نام. ظاهر شخصی بسیار مهم در تایلند به عنوان اندازه گیری احترام به افراد دیگر است که پانسمان مناسب که احترام بیشتری در عوض نمایش داده می شود به این معنی شما خواهد شد. برای بحث و گفتگو برای کمک به رسیدن به اجماع، الگوهای. › یک طیف مشترک خانم khrok ขนมครก به نام ارزش ذکر ویژه است: اینها کمی لنز به شکل آرد ماکارونی از برنج و شیر نارگیل تازه پخته شده و توسط فروشندگان خیابان همه جا در طول ساعات صبح اما پس از که احتمالا آن کمی دشوار است برای پیدا کردن شما ممکن است در خدمت. Beerlao مورد علاقه منطقه ای نیز به ظاهر در بارها و بارها در سراسر کشور آغاز کرده است. کامل یا گنبد مقبره — ساختار اجاق بلند که به طور کلی خانه های آثار بودا. شما می توانید تقریبا هر چیزی اینجا: کریستال آبی سواحل جنگل ضخامت مواد غذایی بزرگ، ارزان ساحل جلو bungalows و برخی از بهترین هتل های لوکس در جهان.

شرکای سفر صنعت شامل انجمن برای ترویج گردشگری در آفریقا، آفریقا سفر انجمن، کارائیب سفر انجمن، انجمن گردشگری اروپا، JAXFAX سفر بازاریابی، اقیانوس آرام آسیا سفر انجمن و حامیان مالی ما سفر Association.Photo غرفه شامل دفتر گردشگری آریزونا. برگزارکنندگان رویداد دیگر شامل، لا بارگیری در این هفته، کنسرسیوم سفر آنلاین لس آنجلس، بین المللی، شراب، و سفر کانون نویسندگان، نوع مسافر و انسان درباره جهان. لس آنجلس سفر ماجراجویی & نمایش محل در تاریخ فوریه 18 و 19 خواهد بود در مرکز کنوانسیون لس آنجلس. نشان دادن ساعت 9:30 صبح شنبه برای حرفه ای سفر باز می شود; مردم می توانند از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه و از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روز یکشنبه شرکت می کنند. شرکت کنندگان می توانند خرید تک روزه و دو روزه بلیط آنلاین نیست برای نرخ تنزیل شده از 11 $/ $18 با کد تبلیغی: LAPR یا محل برای $15 / $22.

Http://finance.yahoo.com/news/12th-annual-los-angeles-travel-170000597.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

The.rice از آن مورد 20 حمام در بطری. بنابراین ایده خوبی برای استفاده از ماشین حساب فروشندگان خیابانی که ممکن است ارائه به شما برای جلوگیری از سردرگمی در مورد قیمت ارائه شده هنگام خرید کالا است. علاوه بر manland فرهنگ تایلندی، بسیاری از فرهنگ های دیگر در تایلند "قبایل تپه" در مناطق کوهستانی شمال تایلند مانند هنگ کارن لیزا، اوآهو، aha از جمله مسلمانان جنوب و مردمان بومی جزیره های دریای آندامان وجود دارد. در حالی که تایلند با گشت و گذار paradises مانند بالی مطابقت ندارد، گشت و گذار آن محل را داشته باشد. در ولایات شرقی تایلند هم مرز با کامبوج قومی خمر جوامع گوناگون محلی معروف به تورین خمر که گویش های مختلف چلسی صحبت می کنند وجود دارد. برای گوشی های آندروید آندروید موجود در بازار اندیشه را امتحان کنید. نوشیدنی های گیاهی به شرح زیر است: Roselle آب น้ำกระเจี๊ยบ naam لی آگرا فوریه: سرخ و شیرین معمولا بدون قند ไม่หวาน مای روشن رنگ پریده می توانید هر چند دستور داد. نه شیرین که در این صورت آن کمی ترش است. توجه داشته باشید: اگر شما می خواهید برای جلوگیری از چغندر، مواد دافع حشرات با سی دی وجود دارد مشتق شده بی خطر، موثر گیاهی با نام ثبت شده Citriodiol اما این نه بهتر به سهام تا قبل از ترک خانه در تایلند، به طور گسترده ای در دسترس است.