هیچ خرید مجبور / بدون تله گردشگری به هیچ وجه پنهان در فوق العاده اتهام طیف زیادی از تور و شما و خانواده تان در پاتایا تایلند انجام می دهید.

انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود و را شما انتخاب های ما ارائه توانایی برای شما به بررسی انتخاب مقایسه ای از تور و فعالیت. بعد از ناهار، ببر نشان می دهد سرگرم کننده لذت ببرید. همچنین فعالیت های مختلف زیر آب غواصی snowrkelling بستر راه رفتن و سواری زیر دریایی از و اطراف شرکت لانا در دسترس هستند; همچنین رستوران های متعدد برخی از اسکان و محدوده عکسبرداری وجود دارد. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. بدون مجبور به خرید / هیچ توریستی تله کاملا بدون پنهان/فوق العاده اتهام طیف زیادی از تور و شما و خانواده تان در پاتایا تایلند انجام می دهید. آیا نیمه پرداخت را انتخاب می کنید و یا تمام روز تور پاتایا، این تجربه مقصد متفکرانه شده اند قرار داده با هم برای اطمینان از وقت خود را صرف در شهر خوبی صرف است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. سازش در کیفیت. مانند تمام مناطق رفت و آمد مکرر در تایلند، قیمت گذاری هتل بسیار فصلی است. روی دکمه "تور" در نوار ابزار کلیک کنید و شما می توانید مقایسه همه چیز ما را در این زمینه ارائه دهد.

30 با همام معاون دولتی Chawalit سنگ-یوتای و پاتایا اقدام شهردار Chanapong Sriviset. فرمانده ارتش منطقه 1 ژنرال Aphiratch Kongsompong اسكله در جنوب 30 نوامبر با همام معاون دولتی Chawalit سنگ یوتای و پاتایا اقدام شهردار Chanapong Sriviset toured. توسعه اسکله در ماه اکتبر که شورای ملی صلح و نظم حذف قایق های trailered و سازه های غیر قانونی در اسکله 18 رای کارگردانی کرد. حالا که آنها در حال پاک، آشکار است که منطقه مورد نیاز به حوادث آینده را بازسازی باشد و به منظور تسهیل بین المللی ناوگان نمایش در ماه نوامبر انجام گرفته است.

Http://www.pattayamail.com/news/regional-army-boss-tours-bali-hai-157726 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

This.cenic قسمت تلاش همه جانبه برای ارائه بهترین همه چیز از اوقات فراغت به سرگرمی و ورزشی به گشت و گذار و تفریح می کند. افسانه ای است که صخره بالا بود که در آن دو عاشق را به مرگ به دلیل اعتراض والدین پرید. بزرگترین توهم و سلامت موزه هنر جهان. سپس ساکنان صخره های مرجانی در آکواریوم دریایی نمایش داده شده. بعد تماشای روند جذاب پرورش صدف، پس از بازدید از روستای stonemason محلی. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. مک: صفری. انواع تورهای پاتایا همیشه به عنوان پدیده شگفت انگیز برای بازدید کنندگان می آید. سیب به تور همان برنامه سفر و کیفیت خود را رزرو سبد خالی این وب سایت خدمات رزرو برای دهد تورهای و فعالیت های مختلف را فراهم می کند و نه با متصل یا مگر اینکه این وب سایت صراحت آن یا شرکت رسانه آلکاتراز شریک رسمی است نشان می دهد با هر یک از سالن های تیم هنرمندان وقایع یا سازمان های حمایت. اگر گزینه های در دسترس هستند قیمت خواهد داشت اظهار داشت به وضوح روان انگلیسی زبان تور هماهنگ کننده و راهنمای تور زبان های دیگر نیز در دسترس توریستی اقتدار از تایلند دارای مجوز و باند تور اپراتور - کتاب با اعتماد به نفس به عنوان حفاظت شده تکمیل خدمات تور سفارشی موجود بدون پرداخت هزینه اضافی! ستیغ انفجار سان ساحل پانوراما می توان است.