احترام به پادشاه پارامونت در تایلند نیز دارد و به عنوان جهان طولانی ترین پادشاه خدمت است، این رابطه به نظر می رسد با هر سال سلطنت حماسی وی رشد.

تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد. با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان.

بازار. مایکروسافت و جنرال الکتریک و اپل و شرکت گزارش لیست بالا برای شرکت های با بزرگترین درآمد خارجی untaxed. مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای کاهش نرخ مالیات بر شرکت ها و کنگره به نظر می رسد مایل به همکاری. Whartons دکتر سیگل جرمی CNBC که حتی کاهش به 25 درصد (20 درصد مورد بحث قرار گرفته است) S & P 500 درآمد 10 درصد افزایش می گفت. کسانی که نه خود سهام به طور مستقیم بهره مند شوند با قیمت های سهم بالقوه بالاتر در طرح بازنشستگی خود را به پس انداز، وجوه متقابل صندوق های بازنشستگی و غیره. با uptick قوی منجر به دسامبر طبیعی به پیش بینی برخی از سود گرفتن است. با این حال، سیگل بازار به عنوان داشتن پتانسیل برای مدتی ادامه تجمع می بیند. او می گوید تا زمانی که تهمت شروع به جنگ تجاری. آن ممکن است برخی از سرمایه گذاران ممکن است مایل به بازار سود رول بیش از به 2017 بالقوه محیط مالیات پایین تر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.thecrier.net/our_columnists/article_eb8d7be4-bb5a-11e6-a242-6b5a6a9bb62d.html

شهر مانند بانکوک و چیانگ مای بازار شب جالب است که ارزش بازدید دارند. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. فروش همه چیز از عتیقه جات کنجکاو و مدرن homewards لباس جواهرات منحصر به فرد و رنگارنگ، اختصاص زمان برای حرکت از طریق این گاهی اوقات گیج کننده بازار زیادی لازم را کنید. این زمان اوج با این حال، آگاه تا مکان های محبوب مانند پوکت و Samui، چیانگ مای شرکت ویژه می توانید مشغول کنید که. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. مقدار زیادی از فقط در مورد همه چیز از طراوت و چالاکی بانکوک به روستاهای دهستان و قبایل تپه به جزایر جنوب روستایی ارائه تایلند مرتب از محل شما یک بار بازدید و طولانی برای برای همیشه لطفا برای است.