اقامت در هر خوابگاه است بهترین تجربه و یا شما حتی می تواند اجاره ویلا کل به خودتان رتبهٔ در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان خواهد بود که.

به سلامتی! خانم موزه توسو موم موزه، نمایشگاه هری پاتر در کشف میدان تایمز، موزه، آمریکا موزه تاریخ طبیعی ترین پس از مکان در نیویورک دنبال. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف. خب، پس سر راست به نیویورک. اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، سپس مونت کارلو به سر، برای ارزش خود است. علاوه بر این، بدون وسایل نقلیه در جزایر وجود دارد; شما برای پیدا کردن راه خود را با راه رفتن روی دو پا خود را و یا دوچرخه سواری می کردم. و در حالی که شما در حال رفتن اطراف خرید شما منظره عشق. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! این یکی دیگر از قسمت های است که مناسب براي تابستان و تعطیلات زمستانی است.

Ga کوچکترین ایالت در هند، اما به راحتی یکی از زیبا ترین است. اهرام و ابوالهول بزرگ در غزه در نزدیکی قاهره معروف ترین، علاوه بر بزرگترین و تنها ساختار موجود از 7 عجایب هفتگانه جهان - هرم خوفو هستند. سایر مکان هایی که بازدید می کنید باید شامل هون سلام Krabi, چیانگ مای ره چیانگ، جزایر کوچک کخ همان و چانگ کخ، و غیره. جنوب شرق آسیا مقصد توریستی جدید برای honeymooners است. برای دوستداران طبیعت سوئیس یکی از رومانتیک ترین نقاط تعطیلات در جهان است. میدان سان مارکو در خصوصی از شهر و محل می شود اگر شما می خواهید به هم خوب است. برای برخی از خاطرات واقعا هیجان انگیز می بینید. 20 صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی بیشتر عجیب و غریب و بسیار لذت بخش نقاط جهان به کشور شده است. شما ممکن است یکی را از لیست زیر انتخاب کنید: پارک ملی امبوسلی یا ماسايي مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا،. اقامت در هر خوابگاه است بهترین تجربه و یا شما حتی می تواند اجاره ویلا کل به خودتان رتبهٔ در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان خواهد بود که. اگر می خواهید تعطیلات کاملا آرام و آرامش کشور کوچک جزیره مالدیو محل به سر بیش از حد، است.