چند هفته دور مه صدایی شبیه به مدت طولانی اما نه به عنوان زمانی که شما فکر می کنم و وجود مسافران عوامل متعددی نیاز به دریافت بیشتر از سفر خود گفت در نظر دارد.

شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. از بانکوک: ما چه چرا بانکوک فقط مقصد حمل و نقل باید به متخصص تایلند راهنمای، برجسته شارلوت. تایلند سواحل بالا و استراحتگاه سخت است تصور کنید مقصد خانواده دوستانه از تایلند است. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. تایلند شمال، شرق و غرب را از نوامبر تا فوریه است هنگامی که هوا سرد و خشک کن شده است. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند.

داشتن دو یا سه هفته خاموش برای شما بعد تعطیلات بدون شک لوکس است، اما، توجه به چگونه شما برنامه سفر می تواند زمان و صرف و یا هدر رفته. (لارس Leetaru/نیویورک تایمز) نمایشی; برای سرمقاله استفاده تنها با سفر ADV20 سهولت توسط SHIVANI VORA برای نوامبر. 20, یدلایمخیرات 2016. همه دیگر استفاده ممنوع. راهنمایی برای ساخت بیشتر از سفر multiweek بدون کپی. چند هفته ممکن است صدای دور مانند مدت طولانی, اما نه به عنوان زمانی که شما فکر می کنم و وجود عوامل متعددی نیاز مسافران به نظر بیشتر از سفر خود است، او گفت. در اینجا، او راهنمایی در مورد برنامه ریزی تعطیلات multiweek موفق سهام: جلوگیری از OVERSCHEDULING: با چند هفته خاموش، وسوسه انگیز آن ضربه چند مقصد اما مک کلور در برابر توقف بیش از حد بسیاری از توصیه. شما تا صرف تمام وقت خود را در هواپیما و قطار پایان همه چیز شما را خواهد محو و شما خواهید سوختن، او گفت. در عوض، سفر نگه داشتن به حداقل با چسبیدن به یک کشور و یا با تمرکز بر منطقه ای از جهان که در آن پرواز هم پیوسته وجود دارد پس از سفر بدون هیچ زحمتی کمتر است. نمونه شامل بوتسوانا زیمبابوه و نامیبیا در آفریقای جنوبی و ویتنام، کامبوج و تایلند در جنوب شرق آسیا.

Http://www.seattletimes.com/life/travel/how-to-plan-an-extended-vacation/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_life شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آیا شما در حال به نمونه غذایی خیابان savouring بخورید ارزان یا غرقه شدن در ضيافت, گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان وجود دارد. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! سفر با رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا دیده می شود اینجا و پرندگان و زندگی حیوانات دیگر فراوان است.، گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان.