شما نیاز به پرداخت کامل هزینه تعمیر یا جایگزینی آن خواهد بود اگر شما اجاره خودرو بدون بیمه و آسیب دیده است و یا به سرقت رفته، خط پایین است که.

آژانس های مسافرتی ویژه کسانی که در بانکوک خان سان جاده مشتاق به شما فروش بلیط اتوبوس VIP هستند. اگر شما یک آرزو را هنگامی که شما را پایین krathong را تنظیم و قبل از اینکه شمع می سوزد، آن شناور خارج از دید با توجه به سنت، خود آرزوهای واقعی خواهد آمد. اگر شما اجاره خودرو بدون بیمه و آسیب دیده است و یا به سرقت رفته، خط پایین است که شما به طور کامل پرداخت هزینه تعمیر یا جایگزینی آن نیاز خواهد بود. تایلند است به سرعت تبدیل به یکی از بالاترین رتبه بندی آبگرم مقصد در جهان. آن است که معمولا توسط فروشندگان همان است که به معاونت شلاق زدن و شلاق زدن خدا فروش فروخته می شود. کارت های اعتباری به طور گسترده ای در صنعت گردشگری در رستوران های گردشگری محور بزرگتر بازارها و فروشگاه های مواد غذایی و مغازه ها سرویسدهی برای گردشگران، قابل قبول است اما اکثر فروشگاه های محلی آنها را بپذیرد. یا نه آنها را به بیماری هاری با سگ شما گاز دریافت نمی خواهید. در سال 1989 دولت ممنوع ورود حفاظت شده مناطق با توجه به شایع جنگل زدایی--تنها حدود 30 درصد از تایلند جنگل باقی مانده است. 42 بسیاری از mahouts سپس قادر به مراقبت خود فیل ها بودند و آنها را در طبیعت باقی مانده. در سال 2014 آنها شماره یک حامل داخلی از نظر مسافران انجام شد و جدید منطقه ای خطوط هوایی NokScoot با شریک سرمایه گذاری مشترک شرکت های هواپیمایی سنگاپور آغاز خواهد شد.

استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید. 40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده! 3-اشتها به کشف جهان کشف شده است بسیاری از مکان های ناشناخته و وعده 2017 به مسافران آزاد اکسپلورر درونی خود را هرگز مانند قبل. 45% * طرح به کارآفرینی در انتخاب خود را از مقصد در سال آینده در حالی که 47% * می خواهم برای کشف گوشه و کنار جهان که به هیچ یک از دوستان خود شده اند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Thais.ever به آنها، استفاده از اتوبوس های عمومی BBS - تشخص و شما باید بیش از حد. این درست است، حتی اگر ویزا در هنگام ورود مشخصات فنی مجاز است. چیزی واقعی بسیار تند است، اما نسخه های پایین صدای زیر اغلب در درخواست در دسترس هستند. شمال تایلند است خانه را به چند جالب و رنگارنگ اقلیت معروف به قبایل تپه. است جایگزینی برای سر به Hatlek / پرتو چاد به سمت کخ کنگ; که عبور آرام و صادقانه با لینک های ارتباطی خوب است. معمولا این شرایط خیره میشود و یا توجه ناخواسته در مغازه ها است. دو نفر از آنها اینجا هستند: هوانگ کودک رویای بنیاد 238/3 Wualai جاده, Haifa, چیانگ مای 50100، ☎ + 66 53 811 201 info@childsdream. بورگ 22. مراسم در معابد بودایی در تایلند برگزار می شود.