بنابراین در بالا ذکر شد پنج نفر از بهترین نقاط تعطیلات.

تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. شهرها به عنوان نقاط توریستی معروف عبارتند از: زولو, تامپره, Jyväskylä نام مکه برای معماری، رونیمی، ترک، Porvoo و البته هلسینکی پایتخت. تنگه میلفورد در جزیره جنوبی زلاند نو: Adjudged مقصد سفر برتر جهان میلفورد فلات واقع در نزدیکی شهر زلاند نو است. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. میراث جهانی یونسکو, تعجب جهان, و همچنین جدید شگفتی جهان محل راج، در آگره هند است. شما می خواهم با کسی که این را به عنوان بخشی از این سفر را می پذیرد اما بی میلی و به ماجراجویی های بعدی این است که احتمالا مارک مسافر کامل حرکت می کند. این معنی یا کروز در دریای کارائیب و خلیج مکزیک و یا بر روی اقیانوس آرام شمالی. بنابراین بالا ذکر شد پنج نفر از بهترین نقاط تعطیلات.

من قصد دارم به این بحث با کنسول دیگر اسرع. ما همچنین دفاتر پوکت وزارت گردشگری و ورزش (بانی) و گردشگری اقتدار از تایلند (TAT) به همکاری با ما در فرآیند غربالگری گردشگران در آینده نزدیک اند. تا آنجا که صفر تورهای بات نگران هستند، ما در حال حاضر ترک خوردگی در آنها آغاز شده است. من اعتقاد دارم که در آینده ما خیلی بیشتر کیفیت گردشگران به این جزیره داشته باشد. می بینم که تعداد توریست ما افزایش می یابد. با این حال، در این مرحله ما نه در تعداد گردشگران اما نه بر روی کیفیت تمرکز می دارد. مهم ترین چیز این است که ملت ما در حال حاضر در دوره ماتم است و من مایل به دیدن مردم تایلند نگه داشتن آرام است. من می خواهم برای حفظ صلح در تمام زمانها. ما فعالیت های روابط عمومی برای تشویق مردم محلی به میزبان خوب و به مقامات به جای گرفتن امور را به دست خود را [هنگام درگیری بوجود می آیند] انجام می دهند. من درک می کنم که گاهی قانون از خشم، و اما هنگامی که شما خلق و خوی خود را از دست داده اند و چیزی به علت آسیب به دیگران انجام می شود شما را دستگیر و به عواقب مردم. در طول چند هفته گذشته، از طریق بسیاری از پروژه های است که میله میله به شروع در جزیره خوانده ام.

Http://www.phuketgazette.net/opinion/Governors-Letter-Resolving-conflicts-Thais-foreigners/65829 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

رعایت فیل بزرگ گربه مانند پلنگ، hyenas، روباه خفاش گوش دار، شیر، یوزپلنگ، گورخر ها، اجاره، گاو وحشی، غزال های تامسون، ایمپالا، بالا، زرافه، انواع مختلفی از پرندگان در زیستگاه طبیعی خود همه واقعا شگفت انگیز است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. همچنین یافت هستند یک شتر، عقیق سلیمانی، گورخر استفاده نا مشروع است، Gerenuk و Hyenas میان بسیاری دیگر! با هم، این بیش از 1 میلیون دلار سالانه فقط در انجمن درآمد کسب. ✤ آخرین وگاس نوار 6.2 میلیارد دلار سال گذشته درآمد بازی ساخته شده; کلارک شهرستان 9.4 میلیارد دلار ساخته شده است. ✤ برای کسانی که gambled، سفر متوسط هزینه $484.70 بود. ✤ قمار که بیشترین واقع در پایین شهر منطقه. Copacabana میزبان برخی از احزاب وقدرتمندترين و آتش بازی زیبا را در کل کشور نشان می دهد. فوریه و مارس و سپتامبر-اکتبر. چراغ های زمستان شمالی کشور دریاچه ها، فنلاند مقصد عجیب و غریب است. که در نزدیکی نیویورک و فیلادلفیا Belmar مقصد محبوب برای آفتاب گرفتن ماهیگیری موج سواری و شنا است. بهترین مقصد تعطیلات زمستانی بسته به ترجیح یک فرد خواهد شد.