اگر چه حکم بازداشت مظنون در اکتبر صادر شد.

این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. شما همچنین می توانید برای هزینه های زمستانی خود را به راحتی از نقاط گرم در مکزیک هند هاوایی و سنگاپور بررسی. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ و ساختار و مواد غذایی، از آنجایی که این جایی است که توسط پرتغالی برای مقدار قابل توجهی از زمان حکومت بود. یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان، زباله، آلودگی آب و بهداشت و کمبود غذا بیشتر به مشکلات خود را در حال حاضر گروهی اضافه کنید. قطعات کینگستون پایتخت آن مملو از خشونت های خیابانی و سرقت و جنایت هستند. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت! تعداد کافی از استراحتگاه وجود دارد و canters تفریحی برای لذت بردن از تعطیلات خود را.

Hes فقط پلیس پایین. قربانی گفت: Kittikhun دستور داد دو پلیس داوطلب به ربودن او و او پرداخت 20000 بات در پول باج تقاضا. هنگامی که او به آنها گفت او پول نداشت و او را از بازداشت آزاد شده و روز بعد با توجه به قربانی، Kittikhuns underlings دو جنسی او تجاوز. Kittikhun اتهامات را تکذیب کرد. با توجه به Chatchapol، مشکوک او قربانی را متوقف کرده و او را برای مواد مخدر جستجو، و سپس گفت زیردستان خود به او به ایستگاه پلیس شهر پاتایا برای تست مواد مخدر اسکورت گفت. او گفت: آنها در زمان او به هتل بدون دانش Kittikhuns. اگر چه حکم بازداشت مظنون در 22 اکتبر صادر شد، Kittikhun خود را برای چهار روز روشن. فقط یکی از همدستان متهمان شناخته شده شده است توسط نام: پانا Mekkhla 26. پلیس هنوز به یاد دیگران هویت، گفت: Chatchapol.

Http://www.khaosodenglish.com/news/crimecourtscalamity/crime-crime/2016/10/31/pattaya-policeman-denies-raping-extorting-bar-worker/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. شما هرگز می خواهند به سازش در ایمنی در حالی که برنامه ریزی تعطیلات خانواده. شما نیز هنوز به دست برخی از خرید های بزرگ در بازار سبز میدان بازار بر روی می خواهید. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. کاوش در بانکوک در کوتاه مدت تقریبا غیر ممکن است چون کل شهر پر از لکه های زیبا گردشگران است. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. و دلیل خوبی برای این وجود دارد.