و دلایل آشکار است.

اگر زمستان است، سپس شما ممکن است برنامه سفر به دهلی آگرا اودی پور و جیپور. سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن برای لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت است. این خوشه جزایر شش بخش Krabi استان حدود 30 مایلی جنوب شرق پوکت واقع شده است. ذهن شما این قطعه از بهشت فقط با سرعت قایق و یا ferries―none خود را فانتزی schmancy جت خصوصی برای فی قابل دسترسی است. قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-. مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است.

رقص جزیره است که باید به همه ی بازدید کنندگان از Krabi و در حالی که انواع مختلفی از جزیره رقص خدمات موجود برای گردشگران مثل ما برای انتخاب از وجود دارد، ما تصمیم گرفتند برای گزینه های بیشتر آرامش بخش است که جزیره هنگ بود. تقریبا تمام جزیره رقص تورهای دم دراز و بدون در نظر گرفتن توسط کرجی یا قایق شامل انتقال از هتل به ساحل. فقط خودروسواری بزرگ به شما انتخاب کنید تا ما آرایش روز قبل ساخته شده و پس از ورود به ساحل همه ما مجبور به انجام فقط به نوعی بیمه بود و ما همه را به رفتن با 15 سایر گردشگران در تور همان انتظار نیست. راهنمای تور ما نه تنها انگلیسی روان صحبت می کند، او هم یک شخص مطلع و خنده دار. 25 دقیقه قایق سواری در کرجی 2-موتور خیلی بد بود. اولين توقف ما، کشتی جزیره. ما خوش شانس به قایق دوم برای رسیدن به جزیره کشتی شد. درست مثل آنچه که من بود در ذهن آرام، جزیره های تمیز و زیبا! خوب چند دقیقه ما با کلیک کردن در هر زاویه دوربین و پرده می شنوید.

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به عنوان مثال، باد گشت و گذار، قایقرانی، قایقرانی، غواصی Fiving، پاراگراف قایقرانی، و غیره. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ است، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. کلیسای سنت مارک پیازا سن مارک سان Giacomo ریالتو موزه corder موزه شیشه و گراند کانال برخی از مکان هایی است که هزاران توریست جذب هر روز است. شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان بزرگترین و شلوغترین، جزیره تغییری با سیاست فقط پیاده روی است. مسابقه در ماه مه یا ژوئن هر سال برگزار می شود. و دلایل آشکار است. Jungfraujoch - ایستگاه راه آهن بالاترین در اروپا اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زندگی شهری و زیبایی طبیعت را با هم و سپس آمستردام محل ایده آل برای آن است.